Tasmy antypoślizgowe na schody

Taśmy antypoślizgowe na schody.

Wśród akcesoriów antypoślizgowych na schody niepodzielnie królują taśmy. Na rynku dostępne są taśmy na schody gruboziarniste na równe i nierówne powierzchnie, super gruboziarniste, kolorowe średnioziarniste, a także świecące w ciemnościach. Są różnej szerokości i w różnych cenach. Taśmy te na schodach tworzą pas antypoślizgowy. Tam gdzie jest duże natężenie ruchu proponuje się założenie dwóch pasów oddalonych od siebie o trzy do pięciu centymetrów.

Aby skutecznie założyć taki pas na schody powierzchnia ich musi być czysta i sucha. Trzeba również pamiętać, że kładąc taśmę na wykafelkowane schody omijamy fugi. Taśmę należy przyciąć pięć milimetrów od fugi, aby nam się nie odklejała. Jeśli kleimy taśmę antypoślizgową na zewnątrz budynku musimy zadbać by temperatura otoczenia wynosiła powyżej dziesięciu stopni siedem dni przed położeniem i siedem dni po naklejeniu. Taśmy są w różnych kolorach tak więc spokojnie można dobrać odpowiednią do wystroju naszego wnętrza. Taśmy antypoślizgowe na schody to dobre i bezpieczne rozwiązanie.

Znalazłeś się tutaj dzięki poniższej frazie kluczowej:

Witaj na moim serwisie! Jestem architektem wnętrz. Na blogu zamieszczam moje pomysły na aranżację pomieszczeń, mam nadzieję, że Ci się spodobają. Zapraszam również do komentowania i likowania mojego profilu na fb.
Wszelkie prawa zastrzeżone (C)